Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

W naszej klinice stosujemy najbardziej efektywny system wybielania zębów jaki dotychczas powstał - Zoom2 Advanced Power®. Już po zaledwie trzech 15 minutowych sesjach będą mogli Państwo cieszyć się z idealnie białych zębów.

Zoom 2 Advanced PowerTo najszybszy, najbardziej efektywny i komfortowy system wybielania jaki kiedykolwiek stworzono. Ta zastrzeżona prawnie formuła łączy technologię amorficznego fosforanu wapnia i nowoczesną metodę chemiczną aktywowaną światłem, dzięki czemu Zoom2 przynosi doskonałe efekty wybielające, zmniejszenie nadwrażliwości i redukcję nawracania zmiany koloru.

Zoom2 przybliża nas do możliwości "natychmiastowego" wybielania bardziej, niż jakikolwiek inny tego typu wiodący system. Jest bardziej przyjazny dla pacjenta niż inne systemy i daje możliwość wybielenia o około 8 odcieni w 45 minut. Co ważniejsze, biel jest ładniejsza, nawracanie zmiany koloru zredukowane a nadwrażliwość zmniejszona.

Stopień uzyskanej bieli będzie zróżnicowany u pacjentów w zależności od budowy samego zęba i pochodzenia zastanych zmian barwy.

Lampa do wybielania zębów Zoom dzięki zaawansowanemu systemowi pozycjonowania zapewnia pacjentom niespotykany komfort. Po zabiegu w klinice Dental Service, pacjent otrzymuje preparat Relief ACP™ z rewolucyjną formułą pomagającą przeciwdziałać nadwrażliwości zębów i przede wszystkim odbudowującą szkliwo.

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

Bezpłatne konsultacje ekspertów

+48 664 164 898

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl