Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Stany zapalne w jamie ustnej

Fizykoterapia:

Wspomaganie leczenia stanów zapalnych przy użyciu urządzeń typu laser, jonoforeza, ozon. Jedną z naturalnych metod leczniczych stosowanych w stomatologii jest fizykoterapia. Przy użyciu bodźców fizycznych  wspieranych narzędziami typu laser, jonoforeza i ozonoterapia  przeprowadza się zabiegi mające na celu zlikwidowanie stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej. Fizykoterapia wspomaga leczenie zaburzeń czynnościowych okolicy stawów skroniowo- żuchwowych , bruksizmu  czyli patologii prowadzących do ścierania zębów oraz ma  za zadanie łagodzić i stymulować tkanki   w stanach pourazowych i pooperacyjnych w obrębie narządu żucia.

 

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

Bezpłatne konsultacje ekspertów

+48 664 164 898

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl