Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Implanty zębowe

Implanty zębowe

Ponad 20 letnie doświadczenie Dental Service w wykonywaniu zabiegów implantacji stawia naszą Klinikę w czołówce gabinetów stomatologicznych wykonujących tego typu leczenie w Polsce. Nasz profesjonalizm w tej dziedzinie potwierdzony jest nie tylko doświadczeniem, ale też licznymi certyfikatami, dyplomami, a przede wszystkim pięknym uśmiechem Pacjentów.

Implanty dentystyczne to niewielkie śrubki, które po wszczepieniu w kość zastępują korzeń zęba, pozwalają na przywrócenie właściwości fizycznych i funkcji żucia pacjentom z częściową lub całkowitą utratą uzębienia. Implanty wykonane są z materiałów bio - kompatybilnych integrujących się z kością co pozwala na wykorzystanie ich do wykonania różnych rodzajów uzupełnień protetycznych, od pojedynczych koron uzupełniających brak jednego zęba do mostów obejmujących cały łuk zębowy, czy tez protez nakładkowych dla których implanty stanowią element zaczepowy - kotwiący.

Zastosowanie implantów pozwala na osiągnięcie bezpiecznego i trwałego efektu estetycznego.

Nasza Klinika wszczepia implanty sprawdzonych certyfikowanych systemów implantologicznych. Przed zabiegiem w celu zaplanowania właściwego leczenia konieczna jest konsultacja lekarska, podczas której na podstawie badania klinicznego i radiologicznego (zdjęcie zębowe pantomogram), lekarz określi właściwy tok i sposób leczenia.

Systemy implantologiczne stosowane w Klinice Dental Service:

  • Nobel Branemark
  • Bredent
  • 3i Biomet
  • Ankylos Friadent
  • Camlog

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

Bezpłatne konsultacje ekspertów

+48 606 444 546

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl