Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Fizjoterapia

Fizjoterapia –neuromoblizacja mięśni stawów celem rozluźnienia napiętych mięśni stawów skroniowo- żuchwowych. Zastosowanie zabiegów fizjoterapeutycznych w leczeniu dysfunkcji narządu żucia ma zadanie wspomagające główny proces leczenia. (patrz zakładka leczenie dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego). Zabiegi fizjoterapii wykorzystują między innymi jonoforezę, ultradźwięki, a w połączeniu z masażami i terapią manualną dają bardzo dobre wyniki lecznicze. Głównym zadaniem tych zabiegów jest zrelaksowanie i rozluźnienie aparatu narządu żucia. O właściwej technice leczenia zadecyduje lekarz po przeprowadzeniu specjalistycznego badania czynnościowego i radiologicznego pacjenta.

Badanie radiologiczne stawów w zwarciu i rozwarciu

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

Bezpłatne konsultacje ekspertów

+48 664 164 898

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2019 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl