Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Technologie

Technologie DENTAL SERVICE

W głównej mierze o sukcesie leczenia stomatologicznego decydują umiejętności lekarza, jak i zastosowanie nowoczesnej technologii. W wyposażeniu naszej Kliniki znajdują się najnowocześniejsze urządzenia pomagające lekarzom precyzyjnie wykonywać zabiegi dentystyczne i są to między innymi Mikroskop, mikrosilnik do mechanicznego opracowania kanałów korzeniowych VDW Gold, Obtura, Endometr, Radiowizjografia cyfrowa, Ultradźwięki, Nobel Guide komputerowy przewodnik planowania leczenia implantologicznego oraz w zakresie estetyki wybielania zębów lampa Zoom.

 

Mikroskop Zeiss - powiększa i równomiernie oświetla pole zabiegowe, dzięki jego zastosowaniu możliwa jest wysoka precyzja pracy, wizualizacja wcześniej nie wykrywalnych struktur, dokładna lokalizacja ujść kanałów korzeniowych oraz większa szansa znalezienia wszelkich zagięć , przewężeń i zmian. W leczeniu dentystycznym mikroskop jest używany nie tylko podczas leczenia endodontycznego –kanałowego, ale również w stomatologii zachowawczej i mikrochirurgii. Zastosowanie tak wysoko rozwiniętej technologii umożliwia zminimalizowanie ryzyka powikłań po zabiegowych.

 

 

 

 

 

gold endomotor

VDW Gold Endomotor - to wysoce rozwinięty technologicznie system stosowany w leczeniu kanałowym, służący do perfekcyjnego opracowania kanałów zęba. Endomotor wyposażony jest w mikrosilnik do mechanicznego opracowywania kanałów wraz z zintegrowanym lokalizatorem wierzchołka. System podczas pracy umożliwia również pomiar długości kanału. Precyzyjne praca VDW minimalizuje ryzyko złamania narzędzia w kanale oraz możliwość popełnienia błędu

 

 

 

 

 

 Obtura i system B - to kolejne urządzenie w Klinice Dental Service wspomagające pracę lekarza w trakcie leczenia kanałowego. Zastosowanie elektronicznego systemu Obtury gwarantuje szczelne wypełnienie komory kanału za pomocą uplastycznionego termicznie materiału-gutaperki. Zastosowana technologia pozwala na precyzyjne wypełnienie trójwymiarowych i często nierównych struktur wnętrza kanału zębowego. Wykorzystanie systemu znacznie poprawia wyniki leczenia.

 

 

 

Endometr - to urządzenie niewielkich rozmiarów używane podczas leczenia kanałowego służące do dokładnego pomiaru głębokości kanału zębowego oraz lokalizacji jego wierzchołka.

 

 

 

Radiowizjografia Digora Optima - Zastosowanie tego typu technologii z a p e w n i a w y s o k ą s k u t e c z n o ś ć diagnostyczną, a także gwarantuje doskonałą jakość obrazów wykonywanych zdjęć przy istotnie zmniejszonej dawce promieniowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ultradźwięki - W profilaktyce ultradźwięki stosowane są do zdejmowania złogów kamienia nazębnego, a przy użyciu specjalnych końcówek endodontycznych służą do opracowywania i dezynfekcji kanałów zębowych, usuwania złamanych narzędzi kanałowych, rozkruszaniu starego cementu a także usuwaniu starych wkładów koronowo -korzeniowych.

 

 

 

 

Nobel Guide - to program diagnostyki komputerowej do precyzyjnego cyfrowego planowania zabiegu implantacji. Możliwość wykorzystania tej innowacji technologicznej umożliwia dentyście wybór optymalnej pozycji implantów, biorąc pod uwagę warunki kostne pacjenta tj. ilości i jakość kości w polu operacyjnym oraz wymagania estetyczne. Z Nobel Guide ważne decyzje dotyczące zabiegu implantacji są wiadome zarówno dla lekarza jak i pacjenta przed przystąpieniem do operacji.

 

 

 

 

 

 

Lampa Zoom-Profesjonalny system wybielania

Przełomowa metoda wybielania zębów systemem Zoom. Jest to naukowo zaawansowana metoda bezpiecznego skutecznego wybielania zębów, która działa w oparciu opatentowanej procedury. Polega na aktywowaniu światłem chemicznej formuły amorficznego fosforanu wapnia .

 

 

 

 

 

Systemy implantologiczne

Najwyższej technologii systemy implantologiczne stosowane w Klinice Dental Service:

    Nobel Branemark

     Bredent

    3i Biomet

>

    Ankylos Friadent

 

     Camlog

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 664 164 898

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl