Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza - to profilaktyka i leczenie próchnicy. Do zabiegów stomatologii zachowawczej zaliczamy: 

1. leczenie próchnicy zębów,
2. odbudowę tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi (wypełnienia)
 
Bakterie, które znajdują się w jamie ustnej mogą powodować próchnicę i wiele innych schorzeń np.: schorzenia dziąseł i przyzębia, nieprzyjemny zapach z ust, a także choroby serca, nerek i stawów. Leczenie próchnicy jest niezmiernie ważne i ma podstawowe znaczenie nie tylko w utrzymaniu pięknego i zdrowego uśmiechu, ale również w utrzymaniu zdrowia całego organizmu.  

Leczenie próchnicy polega na bardzo starannym usunięciu, przez lekarza dentystę, chorych tkanek zęba i założeniu w to miejsce wypełnienia w taki sposób aby zachować pełną funkcjonalność zęba . Usuwanie próchnicy odbywa się w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesne. Znieczulamy także w technologii komputerowej - posiadamy urządzenie do komputerowego znieczulania THE WAND. 

Korzystamy z szerokiej palety kolorów wypełnień, która pozwala idealnie dobrać odcień tak, aby wypełnienie nie odróżniało się od naturalnej części zęba. Dzięki dużym zdolnościom manualnym naszych lekarzy udaje się odbudować ząb w sposób idealny, osiągając wysoki poziom estetyki i zachowując przy tym funkcjonalność zęba. W naszej klinice wprowadzamy systematycznie najnowocześniejsze rozwiązania obowiązujące w stomatologii.
 
W zakresie stomatologii zachowawczej oferujemy następujące zabiegi:
  • wypełnienia stałe światłoutwardzalne
  • wypełnienia stałe wzmocnione ćwiekami z włókna szklanego
  • wypełnienia czasowe
  • leczenie nadwrażliwości zębów
  • fluorowanie i lakowanie

 

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 664 164 898

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl