Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Prywatność

Deklaracja ochrony prywatności

Niniejsza witryna jest własnością Dental Service sp.j. z siedzibą w Warszawie ul. Braci Wagów 4.
 
Dziękując za zainteresowanie naszą oferta pragniemy wyrazić podziękowanie za pokładane w nas zaufanie.
 
Polityka Prywatności dotyczy naszych aktualnych i przyszłych Klientów. Odwiedzając naszą stronę, akceptujesz nasze zasady w niej zawarte. Niniejszy dokument dotyczy danych zbieranych przez nas w momencie odwiedzenia lub używania naszej strony. Każda informacja, która Ciebie dotyczy będzie procesowana zgodnie z założeniami Polityki Prywatności Dental Service. Opisane w tej polityce zasady nie dotyczą informacji zbieranych przez partnerów afiliacyjnych czy firmy trzecie, które mogą być dostępne przez odnośniki w komunikacji Dental Service lub na naszej stronie. Informacje zbierane przez te firmy podlegają ich Polityce Prywatności
 
Dla zachowania poufności wszelkich przekazywanych nam informacji przyjmujemy następujące zasady ochrony prywatności:
 
1. Pobieramy wyłącznie dane, które uznajemy za istotne i niezbędne do zrozumienia Państwa potrzeb związanych z przedmiotem naszej działalności.
 
2. Przekazywane nam przez Państwa dane wykorzystujemy do poprawy jakości świadczonych na Twoją rzecz usług i produktów.
 
3. Nie ujawniamy informacji przekazanych nam przez naszych Klientów, żadnej organizacji zewnętrznej, zanim nie uzyskamy Państwa zgody bądź gdy jest to wymaganie prawne lub po uprzednim zawiadomieniu Klienta.
 
4. Instytucje państwowe, w tym organy wymiaru sprawiedliwości oraz organy nadzoru, mogą okresowo występować o ujawnienie otrzymanych od Państwa informacji; w takim przypadku ujawnienia informacji dokonujemy wyłącznie na podstawie właściwego upoważnienia.
 
5. Naszym zamiarem jest bieżąca aktualizacja otrzymanych od Klientów danych.
 
6. Funkcjonują u nas systemy ścisłej ochrony bezpieczeństwa zbudowane w taki sposób, aby uniemożliwiać każdej nieupoważnionej osobie, w tym naszym pracownikom, dostęp do otrzymanych od Państwa informacji.
 
7. Wszyscy nasi pracownicy i wszelkie osoby trzecie posiadające zezwolenie na dostęp do otrzymanych od Państwa informacji są jednoznacznie zobowiązane do przestrzegania naszych zobowiązań w zakresie poufności.
 
8. Po uprzednim wyrażeniu przez Państwa zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych zastrzegamy sobie prawo do informowania Państwa drogą elektroniczną, listownie lub przez telefon o naszej ofercie.
 
9. Korzystając z naszych usług wyrażają Państwo zgodę na kontakt związany z wykonywaną usługą.
Stosując najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz kierując się powyższymi zasadami oświadczamy, iż nie zawiedziemy Państwa zaufania .
 
Odnośniki do stron i oferty naszych Partnerów
 
Używając stronę naszej firmy, może Ci być zaprezentowana możliwość uzyskania informacji na temat ofert kupna produktów lub usług firm trzecich, z którymi współpracujemy. Te produkty i usługi są oferowane przez niezależne od nas podmioty. Jeśli klikniesz na zaprezentowaną ofertę lub hyperlink przekierowujący do strony naszego partnera zostaniesz przeniesiony poza stronę Dental Service. Wszelkie informacje, które tam podasz podlegają regulaminowi firmy będącej właścicielem strony docelowej (nie Dental Service). Informacje, które dostarczasz dla firm trzecich, zamówienia itp. podlegają regulaminowi danej firmy.

Komunikacja od Dental Service:
 
W przypadku chęci zrezygnowania z otrzymywania ofert i innych informacji wysyłanych przez Dental Service prosimy o wysłanie stosownej informacji:
- elektronicznie pod adres: rejestracja@dental-service.pl
- lub pocztą na adres: 
                                       
Dental Service Klinika Dentystyczna, 02-791 Warszawa ul. Braci Wagów 4.
 
W wiadomości prosimy o wskazanie zakresu komunikacji z której chcielibyście Państwo przestać uczestniczyć.

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 664 164 898

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl