Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Program "5 kroków do uśmiechu"

Krok 1 - Spotkanie z pacjentem i poznanie jego potrzeb
 

Lekarz dentysta poznaje nasze oczekiwania, co jest dla nas bardziej a co mniej ważne. Wskazuje właściwą, ze względów medycznych, kolejność zabiegów tworząc ogólny plan leczenia i upiększania naszych zębów.
 
 
Krok 2 - Badanie, diagnostyka, rekomendacja
 
Badanie to składa się z badania podmiotowego, czyli rozmowy z pacjentem, i badania przedmiotowego (zewnątrz i wewnątrz ustnego) oraz zdjęć diagnostycznych.
 
 
Krok 3 - Leczenie
 
Realizacja zaakceptowanego planu leczenia. Leczenie rozpoczyna się od usunięcia kamienia nazębnego i osadu ze wszystkich powierzchni zębów i z miejsc trudnodostępnych. Zabieg ten wykonuje dyplomowana higienista i trwa on ok.1 godziny. Następnie przystępujemy do właściwego leczenia podczas którego pacjentem opiekuje się zespół (ściśle ze sobą współpracujących) lekarzy dentystów.
 
Często oprócz typowego leczenia próchnicy i zabiegów estetycznych istnieją wyraźne wskazania do włączenia leczenia specjalistycznego tzn.:
 
  • protetycznego i implantologicznego jeśli brakuje nam któregoś zęba
  • ortodontycznego aby wyrównać ustawienie zębów w łuku  
  • chirurgicznego, jeśli ząb lub korzeń należy usunąć lub zdjęcie diagnostyczne wykazało stany zapalne
  • periodontologicznego, jeśli mamy chore przyzębie czyli tkanki miękkie wokół zęba
 

Krok 4 - Modelowanie białego uśmiechu

 
Nasze społeczeństwo coraz większą rolę przywiązuje do estetyki a zdrowe, ładne i białe zęby stały się kluczem do sukcesu zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Do typowych zabiegów estetycznych zaliczamy profesjonalne wybielanie zębów i tzw. licówki porcelanowe, które wykonuje się w laboratorium i którymi maskujemy nierówności i stałe przebarwienia zębów przednich.
 
 
Krok 5 - Utrzymanie uśmiechu
 
Gwarancją utrzymania efektów leczenia są:
 
  • zabiegi usuwania kamienia nazębnego przynajmniej 1 raz w roku
  • wizyty kontrolne 1 raz na 6 miesięcy

 

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 664 164 898

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2020 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl