Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

O nas inaczej...

"Jeśli będziesz robić tylko to, co robiłeś uprzednio, życie będzie Ci dawać tylko to, co uprzednio dostawałeś"

Theodore Roosevelt - "Czym jest zdrowie?"

 

Zdrowie jest podstawą.

Szczęście jest rezultatem.

Sukces jest rezultatem.

Pieniądze są rezultatem.

Żyjemy w świecie między przyczyną a skutkiem.

A zdrowa jama ustna ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Fizyczne, bo choroby różnych narządów często mają swe źródło w schorzeniach jamy ustnej.

Psychiczne, bo nieskrępowany uśmiech i świeży oddech ułatwiają kontakty międzyludzkie, dodając pewności siebie.

Możemy w tym pomóc.

Klinika dentystyczna Dental Service istnieje od 1996 roku. Zajmuje powierzchnię blisko 400m2, na której mieści się 7 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów stomatologicznych i sala operacyjna przystosowana do wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii szczękowo - twarzowej i stomatologicznej, również w znieczuleniu ogólnym, a także pracownia RTG.

Zatrudniamy 24 lekarzy dentystów, w tym 11 specjalistów II stopnia, 13 asystentek, 4 higienistki, 2 techników RTG oraz 7 pracowników administracyjnych. Zapewniamy kompleksową diagnostykę i wielospecjalistyczne leczenie stomatologiczne ze szczególnym uwzględnieniem ortodoncji, protetyki, implantologii i leczenia zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych , co pozwala na pełną rehabilitację narządu żucia. Zakres świadczeń oferowanych przez Klinikę jest budowany w sposób zapewniający możliwości korzystania przez pacjentów z pełnego wachlarza usług dentystycznych.

Rok 2006 to przełom w historii funkcjonowania Kliniki Dental Service – opracowywano i wdrożono System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy europejskiej ISO. Certyfikat ISO jest ustawicznie monitorowany i każdego roku aktualizowany.

Jesteśmy przekonani, że nasi pacjenci poprzez utrzymanie i stałe doskonalenie Systemu otrzymują pełną gamę świadczeń stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Równolegle z ideą wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością zostały opracowanie i wdrożone Standardy Obsługi Pacjenta, czyli takie normy zachowań i postępowania Zespołu Dental Service, które gwarantują profesjonalną i na najwyższym poziomie obsługę.

Pracownicy Kliniki uczestniczyli w kolejnych etapach projektu zaczynając od spotkań w grupach roboczych poprzez wielogodzinne szkolenia, kończąc na realizowaniu standardów w codziennej pracy. Efekt to udzielanie świadczeń w atmosferze przyjaznej pacjentom.

Naszym największym sukcesem jest lojalność pacjentów i to, że opowiadają o nas swojej rodzinie i znajomym w taki sposób, że i oni decydują się leczyć u nas.

Przychodzą, z pewnymi oczekiwaniami, a naszym zadaniem jest dać im więcej niż oczekują!!!

Zgłaszają się po tzw. plombę, a oprócz tego dostają konsultację specjalisty. Przychodzą usunąć ząb, a otrzymują propozycję kompleksowego rozwiązania problemu. Dostają troskę, a nie rutynę i wreszcie otrzymują działanie w dobrej wierze, a nie działanie tylko zarobkowe. Nasz pacjent ma zawsze pewność, że chcemy mu pomóc, że wiemy jak to zrobić i że dołożymy wszelkich starań by nasze działania były bezbolesne i skuteczne.

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 664 164 898

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl