Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Misja

Ciągłe dążenie do spełniania wymagań naszych pacjentów realizujemy poprzez doskonalenie udzielanych świadczeń, dzięki utrzymaniu i stałemu ulepszaniu skuteczności sytemu zarządzania jakością.

Naszym głównym celem jest udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii, w atmosferze przyjaznej pacjentom. Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz zasadę kompleksowego, rzetelnego i zgodnego z najnowszą wiedzą medyczną rozwiązywania problemów przez wyspecjalizowany Zespół pracowników.
 
Naszą dewizą jest sukces mierzony satysfakcją pacjentów w połączeniu z wynikiem umożliwiającym inwestowanie w nowe technologie i wiedzę.
                                                                                                                                                                               
Anna Orlińska
dyrektor Dental Service

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 664 164 898

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2020 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl