Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Certyfikaty

System Zarządzania Jakością i Standardy Obsługi Pacjenta

W wyniku dynamicznego rozwoju kliniki Dental Service i rosnącej potrzeby stałego doskonalenia, na przełomie roku 2005 / 2006 Zarząd Kliniki rozpoczął prace wdrożeniowe Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z europejską normą jakości.

Wynikiem prac wdrożeniowych było otrzymanie w czerwcu 2006 r. certyfikatu ISO. W efekcie wzrosła konkurencyjność Dental Service na rynku usług stomatologicznych.

Głównym celem Dental Service jest udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu stomatologii, w atmosferze przyjaznej pacjentom. Aspirujemy do postrzegania naszej placówki jako wyróżniającej się komplementarną wiedzą i umiejętnościami, doświadczonych specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz zasadę kompleksowego, rzetelnego i zgodnego z najnowszą wiedzą medyczną rozwiązywania problemów klinicznych, przez wysoko wyspecjalizowany ZESPÓŁ pracowników. Ciągłe dążenie do spełniania wymagań naszych pacjentów realizujemy poprzez doskonalenie udzielanych świadczeń, dzięki utrzymaniu i stałemu ulepszaniu systemu zarządzania jakością. Naszym celem jest sukces, mierzony satysfakcją pacjentów w połączeniu z wynikiem finansowym umożliwiającym inwestowanie w nowe technologie i wiedzę.

Równorzędnie z Systemem Zarządzania Jakością został zrealizowany projekt doskonalący obsługę pacjentów Dental Service. Specjalnie na potrzeby Kliniki zostały opracowane i wdrożone tzw. Standardy Obsługi Pacjenta. Dokument ten zawiera zbiór wytycznych, które umożliwiają świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 664 164 898

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl