Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Bezpieczeństwo

Firma Dental Service rozumie konieczność zapewnienia swoim Klientom oraz Partnerom biznesowym najwyższych standardów bezpieczeństwa i prywatności. W celu zapobieżenia nieupoważnionemu dostępowi do Twoich informacji przestrzegamy ścisłych standardów i procedur bezpieczeństwa.

Nasza firma wymaga stosowania szyfrowania za pomocą 128-bitowego protokołu SSL (Secure Socket Layer) wszystkich formularzy wysyłanych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Umożliwia to ochronę prywatności Twych danych przy ich przekazywaniu pomiędzy serwerem firmy a Twoją przeglądarką.

Rekomendujemy stosowanie poniższych zasad, które naszym zdaniem minimalizują ryzyko związane z bezpieczeństwem Państwa danych w Internecie:

 • Aktualizacja oprogramowania
  System operacyjny oraz inne programy zainstalowane na Państwa komputerach powinny być cyklicznie sprawdzane pod względem istnienia ‘łatek’ udostępnianych przez twórców oprogramowania. Nowe ‘łatki’ powinniśmy instalować tak szybko jak to jest możliwe – realizacja tego procesu pozwoli zminimalizować ryzyko związane przed atakiem hakerskim, wykorzystującym luki w oprogramowaniu.
   
 • Programy antywirusowe
  Zalecamy używanie programów antywirusowych oraz ich cykliczna aktualizację (baza wirusów).
 • Osobisty program typu firewall
  Program typu firewall to inny niewielki program, który uniemożliwia osobom trzecim dostęp do Państwa komputera i znajdujących się w nim danych za pośrednictwem Internetu. Po zainstalowaniu, program ten zapobiega bezprawnemu przesyłaniu informacji z/do Twojego komputera osobistego.
   
 • Sieci bezprzewodowe WI-FI
  W przypadku sieci bezprzewodowych rekomendujemy korzystanie wyłącznie z połączeń ze znanych nam i zabezpieczonych punktów dostępu do Internetu.

Zastosowanie się do poniższych zasad nie zabezpiecza przed wszystkimi ryzykami korzystania z Internetu, pozwala jednak minimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z nimi związanych.

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 664 164 898

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl