Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Renata Górska

Profesor dr hab. n. med.

Periodontologia - leczenie chorób błony śluzowej i przyzębia

Wybitny Specjalista w dziedzinie periodontologii. 

Z kliniką Dental Service współpracuje od 2005 roku.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. V-ce Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako stypendystka Fundacji Kościuszkowskiej odbyła staż naukowy w Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku. W 1995r uzyskała II stopień specjalizacji z periodontologii, w 1998r stopień doktora habilitowanego, w 2003r tytuł naukowy profesora nauk medycznych. Prof. Renata Górska posiada w swoim dorobku 333 prace wydrukowane w kraju i za granicą.

Jest autorem lub współautorem 20 rozdziałów w książkach i monografiach. Prace te ukazały się między innymi w Journal of Periodontology i Clinical Dental Reasech, Clinical Experimental Immunology, European Journal of Immunology oraz w Czasopiśmie Stomatologicznym, Immunlogii Polskiej, w Polskim Tygodniku Lekarskim, w Przeglądzie Epidemiologicznym, Stomatologii Współczesnej, a także w Dental Medical Problems. Prof. Renata Górska jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Periodontologicznego (AAP) i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS).

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 664 164 898

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl