Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Piotr Grochowski

Dr nauk medycznych

Protetyka - mosty i korony porcelanowe na zębach własnych i na implantach

Współzałożyciel Kliniki Stomatologicznej Dental Service. Profesjonalista w leczeniu protetycznym.

Specjalista IIo stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej. Od wielu lat kształci i przekazuje swoją wiedzę innym lekarzom jako kierownik specjalizacji z dziedziny protetyki.  W latach 1980 – 1992 asystent, a później wykładowca i adiunkt w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie.

Nagrodzony przez Ministra Zdrowia nagrodą indywidualną za szczególnie ważne i twórcze osiągnięcia. Posiada  „Certyfikat Umiejętności” Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii. Stomatologicznej.

Autor i współautor publikacji z zakresu protetyki. Uczestnik konferencji Europejskiego Towarzystwa Protetycznego (EPA), międzynarodowych kongresów w Amsterdamie, Budapeszcie, Wiedniu, Dubrowniku, Lucernie, Kolonii i Las Vegas oraz licznych kursów szkoleniowych krajowych i zagranicznych z zakresu protetyki stomatologicznej i implantologii.  Autor pracy doktorskiej, pt. „Skutki stosowania stopów zawierających nikiel w leczeniu protetycznym pacjentów uczulonych na ten metal” zrealizowanej pod kierunkiem prof. Eugeniusza Spiechowicza, we współpracy z Uniwersytetem w Lund (Szwecja).

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 664 164 898

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl