Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Krzysztof Kukuła

dr n. med.

Chirurgia stomatologiczna oraz Implantologia

 

Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz "Certyfikat Umiejętności Implantologicznych" nadany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej.

 Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz "Certyfikat Umiejętności Implantologicznych" nadany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Uczestnik licznych kursów i konferencji w zakresie chirurgii i implantologii. Jest asystentem i wykładowcą w Zakładzie Chirurgii Szczękowo-twarzowej  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 664 164 898

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl