Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Ewa Iwanicka-Grzegorek

Profesor dr hab. n. med

Periodontologia - leczenie halitozy

Specjalista stomatologii ogólnej i periodontologii. Jedyny w Polsce specjalista z dziedziny leczenia halitozy (nieprzyjemnego zapachu z ust).

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Adiunkt w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Autorka pracy doktorskiej pt. „Ocena odczynu zahamowania migracji leukocytów krwi obwodowej na antygeny bakteryjne u chorych z głębokim zapaleniem przyzębia”, rozprawy habilitacyjnej pt. „Modyfikacja postępowania diagnostycznego i leczniczego w przypadku halitozy ustnej” oraz kilkudziesięciu publikacji o tematyce periodontologicznej. Uczestnik prac badawczych z zakresu epidemiologii, diagnostyki, zapobiegania i leczenia chorób przyzębia. Konsultant Wojewódzki w dziedzinie periodontologii. Przewodnicząca Komisji Kwalifikacyjnej dla kandydatów do specjalizacji w zakresie periodontologii. Członek towarzystw naukowych, uczestnik wielu kongresów w Europie i Stanach Zjednoczonych. Wykładowca na kursach szkoleniowych dotyczących diagnostyki i leczenia chorób błony śluzowej jamy ustnej i przyzębia.

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 664 164 898

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl