Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Dariusz Pituch

Dr.n.med.spec.chirurgii szczękowo-twarzowej

Chirurgia i implantologia. Rozległa odbudowa kości pod implanty.

Wybitny specjalista w dziedzinie implantologii. Skuteczny lekarz z tytułem dr nauk medycznych. Przez lata doświadczeń pomagał pacjentom z najcięższymi schorzeniami. Radzi sobie z przypadkami, które dla innych lekarzy są nie do pokonania.

Posiada podwójną specjalizację z chirurgii ogólnej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej i implantologii.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (1990r.). Od ponad dwudziestu lat zajmuje się chirurgią. Posiada specjalizacje pierwszego i drugiego stopnia w chirurgii ogólnej i chirurgii szczękowo-twarzowej. Ma bardzo duże doświadczenie w rozległych odbudowach kości niezbędnych do wykonania rekonstrukcji implanto-protetycznych. Od blisko 20-stu lat zajmuje się implantologią. Swoją wiedzę przekazuje innym lekarzom w formie wykładów i kursów z zakresu chirurgii i implantologii w kraju i za granicą.

Jest członkiem organizacji implantologicznych w Polsce i na świecie. W zakresie implantologii uzyskał tytuły: „DIPLOMATE ICOI” nadany przez International Congress of Oral Implantologists, „EXPERT IN ORAL IMPLANTOLOGY DGOI” nadany przez Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie, Certyfikat Umiejętności „IMPLANTOLOG” nadany przez PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne) i OSIS-EDI (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej - European Association of Dental Implantologists).

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 606 444 546

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl