Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Anna Orlińska

Współzałożyciel i właściciel kliniki Dental Service od 1996roku.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Od 1990 roku związana ze środowiskiem stomatologicznym. Przez 20 lat (1990-2010) była dyrektorem działu stomatologii w międzynarodowej korporacji Oral-B Procter & Gamble gdzie zdobywała wiedzę i kompetencje w zakresie zarządzania zespołem oraz wiedzę teoretyczną z różnych dziedzin stomatologii.

Uczestnik i współorganizator licznych krajowych i międzynarodowych kongresów, sympozjów i szkoleń stomatologicznych. Prezenter szkoleń z zakresu profilaktyki próchnicy. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSiS) oraz honorowy członek Akademii Pierre Faucharda.

Zadzwoń i umów się na wizytę!

+48 664 164 898

rodzinny dentysta warszawaTeraz cała nasza rodzina jest pod opieką najlepszych specjalistów z kliniki Dental Service! Podejście lekarzy do najmłodszych pacjentów- bezcenne!

Anna i Tomasz

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2021 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl