Zadbamy o Twoje zdrowie i uśmiech

Zadzwoń!

+48 664 164 898

Halitoza - problem nieświeżego oddechu

Halitoza to nieświeży zapach z ust za który odpowiedzialne są bakterie znajdujące się na błonach śluzowych podstawy języka. Halitoza jest zjawiskiem powszechnym, dotyczy od 20 do 50 % populacji i mogą nią być dotknięte osoby w każdym wieku Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej bywa przyczyną ograniczenia życia towarzyskiego , utrudnień w kontaktach zawodowych , a nawet w skrajnych przypadkach depresji . W Dental Service wyspecjalizowana kadra lekarska skutecznie zwalczy chorobę. Metodę leczenia „brzydkiego zapachu” opracuje lekarz po dokładnej diagnostyce pacjenta. Halitozę leczy się za pomocą specjalnych płukanek, środków farmakologicznych , odpowiedniej diety oraz poprzez stosowanie właściwych zabiegów higienicznych. Serdecznie zapraszamy.

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

Bezpłatne konsultacje ekspertów

+48 664 164 898

fajna dentystka warszawaLęk przed dentystą? Nigdy więcej! Nie w Dental Service. Bezboleśnie, profesjonalnie i z uśmiechem - tak leczą specjaliści Kliniki. Pochylają się nad problemami i oczekiwaniami pacjenta w taki sposób, że czuję się bezpiecznie. Czuję się zaopiekowana.

Aneta Wrona

Relaks u dentysty! Tego się nie spodziewałem. Od wejścia powitał mnie uśmiech i profesjonalizm. Polecam wszystkim zastanawiającym sie czy warto. Inwestujcie w swój uśmiech!

Bernard

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 1996 – 2018 Klinika Dental Service

Project by ModoStudio.pl